Węże gumowe

Nasza firma produkuje wysokiej jakości kauczuki przemysłowe, wzmocnione węże, tlen i nawadnianie (węże)
Węże podlewania - stosowane do podlewania ogrodu, ogrody kuchennych, trawnikach, ścieżkach, myjni samochodowej, w temperaturze otoczenia, w zakresie od +1 do + 45 stopni Celsjusza.
 
Takie węże są mocne, gładkie wewnątrz i dobrze wzmocnione od zewnątrz. Wzmocnienie może służyć jako spirala o wysokiej wytrzymałości, nitka lub stal. Zazwyczaj warunki pracy podlewania Węże dość trudne, więc produkt musi mieć wysoką odporność na ścieranie, być elastyczny i dobrze reagują na wszelkiego rodzaju naprężenia mechaniczne. Gumowe węże nawadniające tworzą trzy, cztery, a nawet pięciowarstwowe, różne kolory.
 
Gumowe węże tlenowe są zagruntowane do urządzeń do spawania gazowego, do dostarczania różnych gazów, mieszanin i cieczy pod ciśnieniem do przedmiotów itp.

W 2013 r. Zakupiono i uruchomiono linię do ekstruzji Korei, węże przemysłowe i węże wzmocnione nicią tekstylną, wytrzymujące ciśnienie do 20 barów, wprowadzono do produkcji przewody chłodnicze samochodowe, profile różnych konstrukcji.

W ścisłej współpracy z produkcji prac projektowych „Spółka” Rezinoplast działu, który eksperci w najkrótszym projektu mogutsozdat linii tworzącej narzędzia, jest całkowicie zgodne z określonymi celami i standardami, a także rozwijać technologię produkcji pożądany produkt.

Zakłady produkcyjne przedsiębiorstwa umożliwiają produkcję do 7 km. wąż tlenowy o średnicy 9 mm. dziennie.

Linia może być wykonana aby utworzyć spawania gazowego, podlewanie, przewody ciśnieniowe, o średnicy od 6 do 80 mm i jest wyposażony w automatyczny pomiar wewnętrznej i zewnętrznej średnicy tulei, który pozwala na kontrolowanie wymiarów i geometrii fazy produkcyjnej.

© 2018 "KRM-Trade Guma"