Progi zwalniające

Duże natężenie ruchu na lokalnych drogach może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi w miejscach szczególnie intensywnie uczęszczanych. Niestety ani ograniczenia prędkości, ani wysokie mandaty wciąż nie są w stanie wpłynąć na wyobraźnię wielu kierowców. Dlatego też jesteśmy zmuszeni do poszukiwania innych, czynnych metod przymusu, które wpłyną na redukcję prędkości w newralgicznych miejscach. Nasze progi zwalniające pozwalają na skuteczne spowolnienie ruchu w miejscach ich montażu, stając się tym samym nieodłącznym elementem krajobrazu w pobliżu przedszkoli, placówek szkolnych, szpitali i przychodni, hipermarketów, parków i wielu innych miejsc, w których pojawia się bardzo duży ruch pieszy.

 

Osobiście zajmujemy się produkowaniem progów zwalniających. Stosujemy do tego najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze produkty w pełni spełniają wymagania normy ISO 9001:2008. Pomimo tego jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenę, niezależnie od wybranego rodzaju produktu. Progi zwalniające to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów ograniczenia prędkości na fragmentach dróg lokalnych czy osiedlowych. W dobie powszechnego dostępu do samochodów, które są kierowane przez nie zawsze świadomych stwarzanego zagrożenia kierowców, trzeba stosować odpowiednie środki zaradcze. Na szczęście, dzięki odpowiedniemu wykonaniu są one doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy czy w trudnych warunkach pogodowych, nie pogarszając tym samym bezpieczeństwa osób podróżujących samochodami.

Producent progów zwalniających

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z w pełni wulkanizowanej gumy. W trakcie produkcji przechodzą też szereg badań oraz wyrywkowych kontroli jakości. Z jednej strony gwarantuje to im wieloletnią wytrzymałość, ale niska twardość nie wpływa również negatywnie na zawieszenie pojazdów pokonujących taką przeszkodę.

 

Wysoka wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne pozwala na zachowanie odpowiednich właściwości progów zwalniających, niezależnie od pory roku i panującej pogody. Dzięki temu piesi mogą czuć się bezpiecznie przez cały rok.

 

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku możemy zaproponować progi zwalniające w wielu rodzajach do wyboru. Przemyślana konstrukcja pozwala na dowolne konfigurowanie ich szerokości. Świetna widoczność to ich duży atut.

Ekonomiczne i łatwe w montażu progi zwalniające

 

Asortyment jest również niezwykle prosty w montażu, znajdując swoje zastosowanie zarówno na drogach asfaltowych, jak i betonowych. Powierzchnia naszych produktów posiada również specjalnie wyprofilowane wypustki, które utrudniają poślizg kół pojazdu przy deszczowej lub śnieżnej pogodzie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa na powierzchni progów zwalniających znajdują się również odblaskowe elementy poprawiające widoczność przeszkody nocą.

 

Progi zwalniające najwyższej jakości

 

Cenimy sobie zadowolenie Klienta, dlatego też rozumiemy, iż możliwość tworzenia dedykowanych rozwiązań jest bardzo pożądana. Niebezpieczni kierowcy to zmora polskich dróg. Chcemy więc pomóc z nimi walczyć dostarczając progi zwalniające dostosowane do potrzeb odbiorców. Nasze produkty są z powodzeniem stosowane w strefach zamieszkania, na dużych parkingach, a także w okolicach budynków użyteczności publicznej, szkół i niebezpiecznych przejść dla pieszych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent jesteśmy w stanie dopasować się do każdych potrzeb i zawsze możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz przystępną cenę. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie dużych, systemowych rozwiązań dotyczących poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, ze szczególnym naciskiem na redukcję prędkości w obszarze zabudowanym.

Próg zwalniający IDN-500 (500x500x50mm)

Próg zwalniający Sekcja boczna IDN-500

Próg zwalniający IDN-650 (650х315х52mm)

Próg zwalniający Sekcja boczna IDN-650

Taśma polimerowa z serii A 650 do poziomego oznakowania dróg i produkcji próg zwalniających

Please reload

   Charakterystyka techniczna produktu:
   LP500 i LP650 są łatwe w montażu i demontażu podczas wykonywania napraw na drodze, a także podczas  wymiany poszczególnych elementów i części samej konstrukcji.
   Maksymalna dopuszczalna prędkość, wskazana na znaku zainstalowanym na drodze przed LP500 lub LP650, powinna wynosić 30 km / h.
    Element głównej sekcji LP500 to 500 x 500 x 50 mm. Element głównego odcinka LP650 650x500x52mm.
    Element sekcji bocznej LP500 250x500x50mm. Element sekcji bocznej LP650 650х315х52mm.
    Masa głównej sekcji LP500 wynosi 8,9 kg. Waga głównej sekcji LP650 12 kg.
    Masa sekcji bocznej LP500 2,5 kg. Ciężar bocznej sekcji LP650 wynosi 5 kg.

Wytworzone przez nas progi prędkości wytrzymują ciężar ładunku do 110 ton!

© 2018 "KRM-Trade Guma"