Pokrywy gumowe do włazów

Gumowo-plastikowe luki produkowane przez naszą firmę "KRM-Trade Guma", składające się z kadłuba i pokrywy gumowej z dwoma łącznikami po bokach, są stosowane między innymi w ogrodach, parkach i strefach ruchu pieszych do zabezpieczania włazów wodociągowych, kanalizacyjnych, sieci ciepłowniczych, telefonicznych i wiele więcej. Stanowią doskonałą alternatywę dla luków żeliwnych i plastikowych o podobnym wyglądzie i kategorii.

Dostępne w naszej ofercie pokrywy do włazów wykonane są z wysokiej jakości trwałej gumy, wzmocnionej nitką z kapronu, bez użycia elementów metalowych. Dzięki zastosowaniu kapronu, zamiast metalu, elementy te są całkowicie odporne na korozję, zachowując swoją trwałość na długie lata. Gumowa pokrywa włazu ma estetyczny wygląd, jest cicha w działaniu, łatwa w konserwacji i instalacji.

Pokrywy gumowe

Wszystkie produkowane przez naszą firmę włazy są odporne na działanie niskich temperatur dzięki poprawionej odporności na silne nawet mrozy. Jednocześnie nie niszczą się one pod wpływem promieni ultrafioletowych, są odporne na zużycie i niezawodne, nawet przy częstym ich stosowaniu. Pokrywy gumowe do włazów naszej produkcji są w stanie wytrzymać obciążenia do 1,5 tony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z konsultantami. Zawsze idealnie dopasujemy produkty do indywidualnych potrzeb.

Dane techniczne:

·        Średnica pokrywy wynosi 600 mm (na złączach bocznych - 630 mm);

·        Wysokość pokrywy wynosi 61 mm;

·        Zewnętrzna średnica korpusu wynosi 735 mm;

·        Wysokość całkowita wynosi 90 mm;

·        Waga okładki - 12,1 kg;

·        Waga walizki to 8,5 kg.

© 2018 "KRM-Trade Guma"