OFERTA

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług w zakresie obróbki metali i produkcji wyrobów gumowych

Produkcja wysokiej jakości NC

Wykonujemy następującą obróbkę NC:

- mielenie dzieł sztuki
- cięcie deseniem
- doszło do rozcięcia liter na zamierzonej trajektorii
- produkcja tablic rejestracyjnych, cenników, stojaków, znaczków, byłych bloków, części zamiennych do importowanego sprzętu roślinnego lub urządzeń gospodarstwa domowego itp.
Firma Rezinoplast jest zawsze gotowa na długą i owocną współpracę i jest otwarta na interesujące oferty. Nigdy nie będziesz żałować, jeśli twoje przedmioty zostaną zmielone przez naszych ekspertów. Dotyczy to również nieporęcznych elementów. Poza tym frezowanie CNC pozwala uzyskać detale z dokładnością wymiarową do 0,01 mm. Istnieje techniczna możliwość dostosowania produkcji wsadowej. Jesteśmy na najwyższym profesjonalnym poziomie, ponieważ dbamy o naszą nieskażoną reputację, cenimy każdego klienta. Możemy zrealizować zamówienie zgodnie z Twoimi rysunkami i projektami. Cena zależy od rodzaju materiału, liczby części oraz dostępności dokumentacji i terminu. Z niecierpliwością czekamy na Twoje prośby!

Obróbka wyładowań elektrycznych

   Zasadniczo, obróbka z wyładowaniami metalowymi (EDM) jest wykonywana, gdy interlektor jest wypełniony specjalną oczyszczoną wodą, naftą lub płynem energetycznym. Takie środowisko pracy zwiększa poziom zniszczenia anody. Największy efekt EDM pokazano za pomocą jednego z tych dielektryków. Ciecz w obszarze erozji wyparowuje. Mikro-eksplozja pary niszczy pożądaną część metalu z niewiarygodną dokładnością.
   Oferujemy następujące usługi z najnowocześniejszym sprzętem:
   - produkcja trwałych narzędzi skrawających, dokładne wzory, krzywe, produkcja wysokiej jakości diemoldmaking;
   - wytwarzanie części o dowolnej złożoności bardzo twardego i kruchego metalu (noże techniczne);
  -    złożone formy do różnych gałęzi przemysłu;
 - wytwarzanie części różnych trójwymiarowych konfiguracji;
   -    praca wymaga szczególnej dokładności i wykończenia powierzchni.
   Nasze maszyny mają bardzo mały promień użytecznego przekroju. To ma pozytywny wpływ. Poza tym nasze narzędzia tnące mają bardzo precyzyjną trójwymiarową orientację. Dzięki temu oferujemy unikalną możliwość produkcji części o różnych rozmiarach i złożonej geometrii.

Obróbka tokarki wysokiej jakości

    W zależności od potrzeb klienta obróbka tokarska wykonywana jest na różnych materiałach.
Materiały obejmują:
  -  miedź;
  - aluminium;
  -  stal;
  -  różne polimery.
    Ważnym kryterium obróbki tokarskiej jest nie tylko jakość produkowanych części, ale także czas realizacji zlecenia. Szybkość ma szczególne znaczenie, jeśli zamówiłeś dużą liczbę towarów. Zamówienie można zrealizować w najkrótszym możliwym czasie ze względu na wydajność obróbki tokarki na sprzęcie high-tech.
   Tokarka jest wykonywana przez wykwalifikowany personel naszej firmy. Indywidualne podejście do każdego zamówienia, zapewniające najwyższe standardy dokładności wymiarowej i jakości powierzchni. Nasi eksperci specjalizują się głównie w obróbce tokarek metalowych, mistrza różnych technik tokarskich i są w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konkretnego problemu technicznego.
   W razie potrzeby nasza firma może wykonywać obróbkę skrawaniem i inne rodzaje obróbki metali. Możemy również wykonać projekt zgodnie z Twoimi rysunkami i projektami.

Części do produkcji przemysłowej

   Dlatego nasza firma posiada wszystkie niezbędne urządzenia do produkcji części o dowolnej złożoności. Wykwalifikowani rzemieślnicy pracują na nowoczesnym sprzęcie obrotowo-frezującym i mogą wykonać dla Ciebie niezbędny przedmiot. Masowa produkcja części w naszej firmie pozwala uzyskać wszystko, czego potrzebujesz w jak najkrótszym czasie. Nasze zapasy sprzętu pozwalają nam zarządzać większością zamówień, ale zwracamy uwagę na klientów z drobnymi i jednorazowymi produktami.
   Prace tokarskie będą wykonywane ze wszystkimi specyfikacjami, niezależnie od tego, czy jest to dopuszczalna zmienność, ilość, rodzaj materiału itp. Sprzęt CNC pozwala nam realizować zamówienie w rozsądnej cenie iw możliwie najkrótszym czasie. Nasza firma produkuje części najwyższej jakości, które można zamawiać w dowolnej obróbce metalu na maszynach CNC, w następujących typach: frezowanie, frezowanie i obróbka tokarska, obróbka elektroerozyjna, frezowanie obrotowe, gięcie rur, chromowanie i obróbka cieplna detali, usługi projektowe.

Frezowanie tokarskie CNC

   CNC tokarka i frezowanie to jeden z głównych kierunków naszej firmy.
   Przyjmujemy CNC tokarsko-frezarskie zamówienia maszynowe, a także zlecenia produkcyjne ilości, w tym produkcję form, oprzyrządowania i diemoldów.
   Obróbka tokarska i frezarska jest wykonywana dla wszystkich rodzajów metali żelaznych i stopów, takich jak stal nierdzewna, aluminium, miedź, brąz, mosiądz, stal narzędziowa.

Odtworzenie i hartowanie różnych typów urządzeń mechanicznych odbywa się różnymi metodami: spawanie i spawanie, obróbka skrawaniem, natryskiwanie (metalizacja) wytaczanie, obróbka plastyczna.
   CNC tokarka i frezowanie wykonywane są zgodnie z twoimi rysunkami, projektami lub próbkami. Nasze lub twoje surowce. Produkcja masowa i zamówienia seryjne. Zbywalne zamówienia jednorazowe są możliwe.

   Możesz zamówić dowolną usługę obróbki metalu na maszynach CNC następujących typów: frezowanie, frezowanie i obróbka tokarska, obróbka elektroerozyjna, frezowanie obrotowe, gięcie rur, chromowanie.

 

Tłoczenie pieczęć

   Nasi eksperci zaprojektują formę do produkcji mechanicznych wyrobów gumowych, pożądanego przedmiotu lub stempla o dowolnej złożoności w możliwie najkrótszym czasie. Nasze urządzenia do produkcji narzędzi zapewniają produkcję i naprawy urządzeń technologicznych
 Nasz warsztat narzędziowy posiada wszystkie niezbędne urządzenia do wykonywania wysokiej jakości obróbki NC, pozwalając na szybkie i dokładne wytwarzanie form gięcie i niestandardowych części potrzebnego rodzaju i ilości.
   Maszyny CNC pozwalają wykonywać najbardziej złożone i wymagające aplikacje. Nasi specjaliści przeszli odpowiednie szkolenia i są w stanie poradzić sobie z produktami o dowolnej konfiguracji i złożoności.
  Potężne moce produkcyjne, szerokie możliwości technologiczne, wysoki potencjał inżynierii naukowej przyjaznego zespołu wysoko wykwalifikowanych pracowników i specjalistów to gwarancja niezawodności i wysokiej jakości narzędziowni.

Gięcie rur metalowych

   Wykonujemy gięcie wysokiej jakości rur o różnych średnicach.
Wyginamy rury z metali żelaznych, miedzi i stali nierdzewnej na maszynach CNC.
Gięcie rur metalowych i ze stali nierdzewnej zgodnie z rysunkami i próbkami odbywa się w oparciu o charakterystykę naszych urządzeń.
Charakterystyka sprzętu do gięcia rur:
     - Maksymalna średnica wygiętej rury 82 mm
    -  Grubość ścianki rury 3,5 mm
     - Min / max promień gięcia od 34 do 300 mm
    - Min. Prędkość gięcia od 0 do 19/27 min.
    - Maksymalny kąt zgięcia 198 °
    - Prędkość obrotowa od 0 do 60 minut.
    - Obciążenie elektryczne 30 kW - 380 V - 50 Hz
    - Według wstępnego rowka w kształcie litery V (bez wiórów)
     - Wolnostojąca jednostka z piłą tarczową (do produkcji przedmiotów specjalnego przeznaczenia)

© 2018 "KRM-Trade Guma"