Nasze produkty

Grzyby służą do naprawy drobnych problemów w oponach radialnych i po przekątnych wszystkich pojazdów. Naprawa grzybów jest najbardziej technicznym i zasadniczym rodzajem ze względu na fakt, że podczas umieszczania łaty wewnątrz opony kołek czapki wypełnia otwór przebijający, chroniący osnowy opony przed wilgocią i zapobiegając korozji. Grzyby wykonane są z elastycznej i mocnej gumy, która pozwala na ich wzmocnienie bez specjalnego narzędzia. Nakładki można nakładać na każdą stronę boczną, ramię, sekcję bieżnika ".

Opony "Delasso" wózki widłowe odporne na zużycie, trwałe i zapewniają wysoki komfort pracy. Nasza nowoczesna technologia produkcji zapewnia zwiększoną wytrzymałość opon i odporność na pękanie, wygodne noszenie, miękką jazdę, maksymalną wydajność wózka widłowego. Głównym celem opon do wózków widłowych jest zapewnienie dobrej przyczepności i właściwości hamowania, a także niezbędnej nośnosności i zdolności przenoszenia.

Nasze przedsiębiorstwo produkuje wysokiej jakości membrany do oczyszczania chemicznego oraz rolnicze / opryskiwacze rolnicze.
Membrany:
AR, Bertol, Comet, Hardi, Itali, P 120, Ucbr, Udor, РО 001, РО 002, РО 003, РО 004, РО 005, РО 006 i inne.

Koło napędowe - jeden z najważniejszych i najbardziej wydajnych urządzeń do przetwarzania rolniczego. Glebę i ziemię uprawianą za pomocą głowicy tarczowej, zwłaszcza jej górnej warstwy, miesza się ze ścierniskiem, który przyczynia się do jego odnowy, hodowli bydła i regeneracji gleby.

Osłona przeciwpyłowa to ochronna obudowa lub pokrywa przeznaczona do ochrony węzłów różnych mechanizmów przed obcymi cząstkami rozproszonymi, takimi jak kurz, piasek, zabrudzenia drogowe i tak dalej.
Pokrywy przeciwpyłowe do samochodów służą do ochrony połączeń przegubów o stałej prędkości, połączeń przekładni kierowniczej, amortyzatorów i tym podobnych.

Gazowe, ciśnieniowe, przemysłowe węże gumowe

Węże są najczęściej używane do przenoszenia różnych gazów i granulatów pod ciśnieniem. Poza tym węże wysokociśnieniowe są niezbędne podczas płukania płynów (oleje, benzyna, woda itp.). Nasza firma produkuje węże z ekologicznych surowców i posiada certyfikat zatwierdzenia, potwierdzający wysoki poziom produkcji naszych produktów. Produkcja węży gumowych to złożony proces produkcyjny, którego jakość jest sprawdzana na każdym etapie.

Nasza firma produkuje wysokiej jakości mechaniczne wyroby gumowe do siewników-maszyn i kosiarek dla traktorów i maszyn rolniczych. Jeśli chcesz skonfigurować produkcję tych przedmiotów w naszej firmie, skontaktuj się z działem technicznym, aby uzyskać kalkulację kosztów formy

W tej sekcji można znaleźć towary, które nasza firma produkuje dla zraszaczy ulicznych, W szczególności dla zraszaczy ulicznych Frigate.
Ogólne wyroby z gumy mechanicznej i zestawy serwisowe do uniwersalnych zraszaczy ulicznych Frigate.

Ogólne mechaniczne wyroby gumowe do zraszaczy ulicznych Frigate

W tej sekcji można znaleźć towary, które nasza firma produkuje dla tryskaczy ulicznych, W szczególności dla zraszaczy ulicznych Frigate.
Ogólne wyroby z gumy mechanicznej i zestawy serwisowe do uniwersalnych zraszaczy ulicznych Frigate.

Nasza firma produkuje różne formowane taśmy uszczelniające o dowolnej złożoności z wysokiej jakości surowców - mieszanek gumowych i silikonowych.
Firma produkuje taśmy o okrągłych, prostokątnych i złożonych przekrojach dla urządzeń termostatycznych (wędzarnie, mini-piekarnia, autoklawy, suszarki i inne urządzenia, w tym przeznaczone dla przemysłu motoryzacyjnego).
W tym taśmy uszczelniające do autoklawów i dostosowane taśmy uszczelniające.
Można również zamówić produkcję gumowego fenderingu morskiego do łodzi i cumowań o różnym designie i złożoności.

Nasza firma stale produkuje błotniki do samochodów osobowych, autobusów, pojazdów specjalistycznych, furgonetek, przyczep zarówno produkcji krajowej i zagranicznej. Nasz asortyment pozwala zadowolić każdego klienta. Produkujemy błotniki dla samochodów radzieckich i zagranicznych. Możesz zobaczyć zdjęcia niektórych błotników, które produkujemy. Jeśli chcesz zamówić te produkty, skontaktuj się z naszymi menedżerami.

Nasza firma produkuje wysokiej jakości surowce kauczukowe:odporne na warunki atmosferyczne (odporne na działanie ozonu) (od -50 do + 250 ° C, przez krótki okres do 300 ° C);
Z listy odpornych na działanie czynników atmosferycznych (odpornych na działanie ozonu) kauczuków silikonowych produkujemy formy uszczelniające o różnych przekrojach, urządzenia termostatyczne (wędzarnie, mini piekarnie, suszarki, prasy do autoklawów itp.) Z listy silikonowo-olejoodpornych guma produkujemy inaczej:uszczelki, pierścienie, mankiety, tuleje, uszczelki olejowe, uszczelki i inne gumowe detale techniczne dla różnych zestawów, mechanizmów i silników, które mogą być eksploatowane w wysokich temperaturach przez długi czas.

Nasza firma produkuje pierścienie gumowe do rolek przenośnikowych, obrobione z gumowymi pierścieniami.
Walce można przetrzeć za pomocą gumy (rolki z wrębami) lub dokręcić za pomocą gumowych pierścieni (rolek typu "snubber").
Do produkcji rolek amortyzujących używamy wysokoobrotowej gumy, która jest również odporna termicznie, nie ulega zapłonowi, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie rolek amortyzujących.

Zestaw serwisowy to zestaw materiałów, komponentów i części zamiennych do naprawy różnych części samochodu. Poniższa lista zestawów serwisowych jest oferowana przez KRM-Trade Guma

Produkujemy wysokiej jakości kauczuki silikonowe
Olejoodporny, odporny na temperaturę i warunki atmosferyczne (odporny na działanie ozonu)
Wysoki poziom profesjonalizmu specjalistów, wykorzystanie wysokiej jakości surowców, umożliwia produkcję szerokiej gamy mieszanek gumowych.

Tutaj znajdziesz różne rodzaje produktów gumowych, które nie są uwzględnione w głównych kategoriach naszej witryny.

Please reload

Nasza firma produkuje różne przemysłowe przewody gumowe do instalacji chłodniczych (rury łączące, węże, rury wężowe, mankiety, bloki wypełniaczy, pierścienie, uszczelki), które spełniają międzynarodowe standardy. Produkujemy również towary niestandardowe zgodnie z rysunkami lub próbkami klienta. Firma ma duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji form do produkcji wyrobów gumowych.
Rury łączące do systemów chłodzenia są krótkimi rurami, które są kranami z głównego zbiornika lub rurociągu, które również działają jako element łączący w układach chłodzenia maszyn rolniczych i samochodowych. W zależności od przyłącza i od niego, rura łącząca układu chłodzenia jest wyposażona w gwint, stożek lub kołnierz na końcu.

Do łączenia wału współosiowego stosuje się elastyczne połączenia sworzniowe (FPTC), a moment obrotowy od przekładni 6,3 Nwm do 16 000 Nwm i zmniejszenie obciążenia.
Pierścienie wykonane są z gumy odpornej na olej i benzynę;
Mogą działać w temperaturach od -50 ° C do +130 ° С.
Elastyczne sprzęgła należy instalować w urządzeniach uruchamiających pracujących z fluktuacjami obciążenia. Najprostszym z elastycznych sprzęgieł jest elastyczne sprzęgło sworzniowe (FPTC). Trafienia podczas zmiany obciążenia są amortyzowane przez elastyczne gumowe tuleje na stalowym sworzniu

Mankiety są przeznaczone do uszczelniania cylindrów i prętów urządzeń pracujących pod ciśnieniem od 0,05 do 10 kg / cm2, z prędkością ruchu posuwisto-zwrotnego do 1 m / s oraz temperaturą od -30 do +100 ° C.

Nasza firma produkuje szeroką gamę uszczelek gumowych do różnych urządzeń, ciężarówek, samochodów osobowych i ciężkich maszyn. Z biegiem lat firma znacznie poprawiła jakość tych produktów. Poniższa tabela przedstawia niektóre z naszych gumowych uszczelek. Istnieje również lista wkładek, które produkujemy.

Nasza firma stale produkuje wkladki gumowe różnych typów. Jeśli chcesz założyć produkcję tych elementów w naszej fabryce, skontaktuj się z działem technicznym, aby oszacować cenę formy.

Nasza firma produkuje membrany gumowe do różnych urządzeń przemysłowych i rolniczych.

Produkujemy wyroby o różnym stopniu złożoności, kształcie i rozmiarze, takie jak rury, uszczelki, uszczelki, uszczelki, poduszki, błotniki, opony, pokrywy, kapturki przeciwpyłowe, gumowe palce, kółka szyjące i inne produkty wykonane zgodnie z rysunkami lub próbkami klienta . Jeśli to konieczne, zrób części gumy (gumowanie), również nałożyć na koła poliuretanowe, rolki i inne.

Rury wężowe wzmocnione gumą (tlen i nawadnianie)

Nasza firma produkuje wysokiej jakości gumowe rury przemysłowe, wzmocnione, tlenowe i wodne (węże).
Podlewanie rur z węży gumowych stosuje się do ogrodów, ogrodów warzywnych, trawników, podlewania chodników, myjni samochodowej w temperaturze otoczenia od +1 do + 45 ° C.
Te rury wężowe są trwałe, gładkie wewnątrz i wzmocnione na zewnątrz. Wzmocnienie wykonane jest z wysokowytrzymałego włókna spiralnego lub stalowego. Zwykle warunki stosowania rur z wężami do podlewania są naprawdę trudne, w związku z czym produkt musi mieć wysoką trwałość, być elastyczny i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Rurki z wężem gumowym są wykonane z trzech, czterech, a nawet pięciu warstw i mogą mieć różne kolory.

Uszczelniające gumowe pierścienie uszczelniające do urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych GOST 18829-73, GOST 9833-73 są produkowane do pracy w regulowanych i stałych połączeniach urządzeń hydraulicznych, paliwowych, olejowych i pneumatycznych w temperaturach -60 + 200 ℃ w zależności od grupy gumowej i przy ciśnieniu do 50 MPa w połączeniach stałych i do 32 MPa w regulowanych złączach w olejach mineralnych, paliwie ciekłym, roztworach dyspersyjnych, olejowaniu, świeżej i morskiej wodzie; do 40 MPa w połączeniach stałych i do 10 MPa w regulowanych złączach w sprężonym powietrzu.

Wzmocnione obroże, Plandeki pneumatyczne, Obroża obroża, Obroże do urządzeń górniczych
Formowane taśmy uszczelniające wykonane są z gumy z grupy B, która ma następujące cechy: średni stopień twardości; radzi sobie z pracą w wodzie, powietrzu, nieskoncentrowanych roztworach kwasów, zasad (jeśli stężenie nie przekracza 20% i z wyłączeniem kwasu octowego i azotowego);

Pierścienie zgraniające są montowane na cylindrach hydraulicznych w celu usunięcia brudu, wilgoci i różnych cząstek z pręta, zapobiegając w ten sposób środowisku hydraulicznemu przed zabrudzeniem, które z kolei mogłoby spowodować uszkodzenie powierzchni, uszczelnienia i innych elementów systemu hydro.

Wzmocnione kordem gumowym płyty gumowe i skrobaczki do ostrzy do odśnieżania (płyta odśnieżająca, lemiesz pługa).
Uwaga! W sezonie zimowym mamy specjalne 10% zniżki, jeśli zamówisz co najmniej 10 sztuk.

Odporne na ciepło i zimno, odporne na działanie kwasów i zasad, średnio twarde blachy wytrzymują: pomieszczenia, zbiorniki, naczynia powietrzne; azot; gazy obojętne pod ciśnieniem od 0,05 do 0,4 Mpa; świeże, morskie, przemysłowe, ścieki bez rozpuszczalników organicznych i smarów; roztwór soli w stężeniu do nasycenia; kwasy, zasady o stężeniu do 20%, pod ciśnieniem od 0,05 do 10,0 MPa.
Kauczuk techniczny jest przeznaczony do produkcji wyrobów gumowych, które są stosowane do uszczelniania połączeń stałych, zapobiegania tarciu między powierzchniami metalowymi, przyjmowania pojedynczych obciążeń udarowych oraz jako uszczelki, pokrycia dachowe i inne wyroby niezamknięte.

Próg zwalniający SP500, SP650 - "Próg zwalniający" - należy ułożyć na drodze w pobliżu przejść dla pieszych oraz w strefach wysokiego ryzyka, wymagających reżimu przymusowej redukcji prędkości.
Obecnie możemy zaoferować 2 rodzaje progów zwalniających «Próg zwalniający» .SP500 - Standard ogólny i SP650 - Norma europejska

Nasza firma produkuje fabrykę gumy produkującą wysokiej jakości gumowe powłoki dla zwierząt, które są również nazywane maty gumowe, powłoki, płyty, materace (gumowe podłogi dla gospodarstw rolnych, chlewnie, obory)

Gumowo-plastikowe wlazy wykonane przez firmę "KRM-Trade Guma", składające się z kadłuba i pokrywy z dwoma łącznikami po bokach, są stosowane w ogrodach, parkach i strefach pieszych w celu pokrycia włazów do różnych celów - wody, ścieków, ciepła, telefonu i innych. Stanowią doskonałą alternatywę dla wlazów żeliwnych i plastikowych o podobnym wyglądzie i kategorii.

Wąż wysokociśnieniowy  to elastyczny wąż do transportu specjalnych płynów hydraulicznych i silnikowych na bazie olejów mineralnych, paliw płynnych, smarów, glikolu lub emulsji wodnych. Transport odbywa się pod wysokim ciśnieniem, aby przenieść wysiłek pracy. Wąż składa się z dwóch lub więcej gumowych rurek umieszczonych jeden za drugim, wzmocnionych metalowymi plecionkami lub cewkami, wyposażonymi w złączki, złącza hydrauliczne. Węże stosowane są w układach hydraulicznych różnych maszyn, mechanizmów, urządzeń i maszyn.

Please reload

© 2018 "KRM-Trade Guma"