Lemiesze do pługów śnieżnych - Producent 

Płyty wzmocnione do składowisk maszyn do usuwania śniegu

   W oczekiwaniu na nadejście zimy oferujemy produkty w bardzo korzystnej cenie, niezbędne w warunkach śnieżnych.

   Zastosować płytkę (guma na ostrzu) ​​na podstawie równiarki i ciężarowych MAZ, KRAZ, ZIL, KAMAZ, MTZ, HTZ, Białoruś, JCB, CAT i innych rodzajów sprzętu.

   Płyty te są wykonane z nowej technologii, metoda wytwarzania płyt mogą zwiększyć trwałość produktu na ścieranie i uderzenia na elementach, które drogi posypane na jesieni i zimą asfalt chemicznych.

   Wszystkie kraje europejskie od dawna opuszczony zgarniaczy użytku z wewnętrznym wzmocnieniem stalową linkę, ponieważ są one bardzo zepsute chodnik ciągnąc spoiwa i sama niszcząc nawierzchnię.

   Nasze skrobaki są produkowane przy użyciu innowacyjnych technologii na zaawansowanym sprzęcie, biorąc pod uwagę wszystkie wymagania dotyczące produktów stosowanych w budownictwie drogowym.

   Stosuje się do wytwarzania odpornych na ścieranie mieszanek gumowych, które są wzmacniane włóknami poliamidu o wysokiej wytrzymałości i Kapronia, która jest kilka razy zwiększa trwałość produktu zwiększa jego żywotność i chroni drogach.

   Produkt ten doskonale sprawdził się na rynku i został doceniony przez naszych partnerów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych konsumentów.

   Optymalny i operacyjny czas produkcji tego produktu to kolejna atrakcyjna cecha naszych produktów.

   Nasze płyty nie uszkodzić powłokę asfaltową, są najwygodniejszym i najlepszym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić pług odśnieżny i asfaltu.

Guma na stercie, Skrobak 1000x200x40mm do odśnieżania

Guma na stercie, Skrobak 1000x250x40mm do odśnieżania

Guma na stercie, Skrobak 500x250x40mm do odśnieżania

Please reload

    Wymiary i waga zgarniaków na składowisku śnieżnym:
   Skrobak gumowy do odśnieżarki 1000x200x40mm. Waga wynosi 9 360 kg.
   Skrobak gumowy do odśnieżarki 1000х250х40мм. Masa 12,050 kg.
   Skrobak gumowy do odśnieżarki 500х250х40мм. Masa 6.520 kg.

© 2018 "KRM-Trade Guma"