Nasza firma  "KRM-Trade Guma" produkuje wysokiej jakości surowce kauczukowe silikonowe:

    odporne na warunki atmosferyczne (odporne na działanie ozonu) (od -50 do + 250 ° C, krótkotrwale do 300 ° C);
    Olejoodporny (od -40 do + 120 ° C).

     Od odpornych na warunki atmosferyczne (odpornych na działanie ozonu) i odpornych na temperaturę, wytwarzane są mieszanki gumy silikonowej:

profile uszczelniające różnych sekcji, do urządzeń termostatycznych (wędzarnie, mini piekarnie, suszarki, autoklawy, termostaty, piece, prasy na gorąco i inny sprzęt)

     Z odpornych na olej i temperaturę silikonowych mieszanek gumowych produkujemy różne:

uszczelki, pierścienie, mankiety, tuleje, uszczelki, uszczelki i inne elementy gumowe do różnych komponentów, mechanizmów i silników, które są używane przez długi czas w wysokich temperaturach.

   Produkty odporne na olej silikonowy znalazły szerokie zastosowanie w nowoczesnym przemyśle. Są one wykorzystywane do produkcji pierścieni silikonowych, tuleje, uszczelki, profile, pleśnie, wtyczki, niestandardowych produktów i wiele więcej. Jeśli potrzebujesz, aby produkty silikonowe, które mają jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo najwyższy, to na pewno trzeba do skorzystania z naszej oferty! Firma„KRM-Trade Guma” produkuje przemysłowych wyrobów gumowych ze związków silikonowych w innowacyjnych urządzeń high-tech, co przekłada się na świetny wynik!

   Nasza produkcja jest bardzo profesjonalny, kompetencje, umiejętności i doświadczenie naszych specjalistów pozwala na tworzenie produktów ze związków kauczuku silikonowego, które są uosobieniem jakości, praktyczności, funkcjonalności i niezawodności najwyższym! Ich mieszaniny gumy silikonowe atmosferycznego tworzyć zróżnicowany przekrój profili uszczelniających dla thermostatics (wędzarni, suszarki, hlebopekaren).

   Silikonu olejoodporną Mieszanki kauczukowe wydobycia ropy naftowej i odporna na ozon ognioodporne uszczelki, uszczelnienia i wyroby gumowe, które są używane do urządzeń, maszyn i różnych składników w trakcie długotrwałego działania w znacznie wyższych temperatur. Nasze wyroby silikonowe posiadają ogromną listę zalet, które sprawiają, że można je wykorzystać gdzie konwencjonalne elastomery są nie do przyjęcia.

   „KRM-Trade Guma” - jeden z najbardziej wpływowych i szanowanych firm. Od dawna był w stanie zdobyć uznanie i szacunek dla konsumenta w ogromnej okręgu, w którym masz pewność, aby znaleźć się, a jeśli kiedykolwiek skorzystać z naszych usług pierwszej klasy i doświadczenie na ogromnej liczbie naszych mocnych!

© 2018 "KRM-Trade Guma"