Kauczukowe zabezpieczenie narożnika

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika

Środowisko przemysłowe zasadniczo jest najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i szereg niebezpieczeństw. Z tego też powodu stosuje się różnego rodzaju rozwiązania podnoszące poziom bezpieczeństwa i ochrony przebywających tam ludzi i maszyn. Są to często metody niespotykane w innych sektorach gospodarki.

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika ma na celu zapobieganie uszkodzeniom narożników, pojazdów, kolumn i ścian pojazdów, parkingów lub innych. Ochrona sćiany wykonana jest z odpornej na zużycie gumy w postaci gumowych narożników odblaskowymi paskami z taśmy polimerowej 3M ™ Stamark ™ z serii A650.
 

Odbojniki kauczukowe o szerokim spektrum zastosowań

Nadzwyczaj gruby, jakościowy kauczuk, z którego zbudowane są odbojniki, zapewnia zwiększoną ochronę przed wszelkiego rodzaju uderzeniami i uszkodzeniami. Wysoki poziom absorpcji energii zderzenia pozwala też uchronić pojazdy i maszyny przemysłowe przed groźnymi w skutkach zniszczeniami. Kauczukowe zabezpieczenie narożnika doskonale chroni krawędzie pomieszczeń nie dopuszczając do bezpośredniego styku ze ścianą, gdy maszyna lub pojazd znajduje się w ruchu.

Takie zabezpieczenie można instalować w magazynach, garażach, parkingach lub w podobnych miejscach. Gumowe zabezpieczenie narożników pozwala zachować integralność elementów konstrukcji i budynków, regały półkowe w magazynach, chroni pojazdy przed przypadkowym uszkodzeniem podczas otwierania drzwi i manewrowania.

Narożniki spełniające normy BHP

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nasze produkty spełniają szereg norm i wymogów prawnych w zakresie BHP. Dowodem na to jest pełna zgodność z unijną dyrektywą CE 92/58 dotyczącą zaleceń dla bezpieczeństwa i higieny pracy. To pozwala śmiało stwierdzić, że kupujemy produkt klasy przemysłowej, który sprawdzi się w każdych warunkach. Żółto-czarna kolorystyka kauczukowych zabezpieczeń narożników sprawia, że są one doskonale widoczne nawet w słabych warunkach oświetleniowych, a dodatkowe elementy odblaskowe tylko potęgują ten efekt.

Ekologiczny kauczuk do narożników

Dostępne w naszym asortymencie narożniki to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale też dbałość o środowisko naturalne. Są one produkowane z ekologicznego kauczuku, który pochodzi z recyklingu. Z czystym sumieniem możemy je zatem polecić przedsiębiorstwom, które prowadzą działalność w zgodzie z naturą, dbając o nasze wspólne dziedzictwo.

Narożniki z kauczuku – doskonałe zabezpieczenie

Proponowane przez nas rozwiązania ograniczają możliwość powstawania niepożądanych wgnieceń, zarysowań czy otarć filarów, kolumn i fragmentów ścian. Ich stylistyka sprawia, że są świetne widoczne, co również podnosi poziom bezpieczeństwa, niezależnie od tego, czy myślimy o ich stosowaniu w zakładzie produkcyjnym, czy też na zwykłym parkingu podziemnym. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ochrona zarówno ścian, jak i poruszających się maszyn i pojazdów musi stać na wysokim poziomie.

Kauczukowe narożniki w dobrej cenie

Na koniec warto wspomnieć o konkurencyjnych cenach naszych kauczkowych zabezpieczeń narożników. Świetny stosunek ceny do jakości, a także aspekty ekologiczne, pozwalają śmiało stwierdzić, że to dobry wybór dla każdego inwestora, który stawia na mądre i ekonomiczne rozwiązania. Zapraszamy zatem do kontaktu, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Specyfikacja produktu:

-Waga: 1600 kg,
     -wysokość: 68 mm,
     -długość: 785 mm,
         -szerokość : 110 mm,
     -grubość : 10 mm.

© 2018 "KRM-Trade Guma"